MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 6856452
nr 685 6452
Karmstol
1900-talets första hälft, Orkney chair, Flätad rygg & sits
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 7 mars 2011
1.500 kr
ledande budet*
1.800 kr